danes Neposluh Vztrajen tenis dečki 18 let lestvice vizum Odpeljati nič

dečki 12 2019 | Tenis Slovenija

U14 Archives - Teniški svet

öldürür avantaj sürücü tenis slovenija liga - lionsgategloveandsafety.com

V Kozjem se je odvil finale 17. sezone poletnih turnirjev mladih tenisačev  - Kozjansko.info
V Kozjem se je odvil finale 17. sezone poletnih turnirjev mladih tenisačev - Kozjansko.info

Ekipa24.si - Artnak zelo uspešen na EP do 18 let: Edini, ki je prišel do  dveh medalj
Ekipa24.si - Artnak zelo uspešen na EP do 18 let: Edini, ki je prišel do dveh medalj

dekleta 18 2020 | Tenis Slovenija

Lige - Tenis Slovenija

ŽTK - Železničarski teniški klub Maribor

Ekipa24.si - Tenis: Denarne nagrade za najboljše

Aktualno
Aktualno

Znani še zadnji zmagovalci teniških mastersov v Sloveniji - Največji  teniški portal v Sloveniji
Znani še zadnji zmagovalci teniških mastersov v Sloveniji - Največji teniški portal v Sloveniji

12 dečki | Tenis Slovenija

Ekipa24.si - Od najmlajših do tistih, ki vstopajo v svet odraslih:  Pojavljajo se nova imena
Ekipa24.si - Od najmlajših do tistih, ki vstopajo v svet odraslih: Pojavljajo se nova imena

8-11 let 2018 | Tenis Slovenija

Polona Hercog izgubila proti 18-letni Američanki | Dnevnik

8 - 11 let | Tenis Slovenija

Ta konec tedna se bodo za točke lestvice TZS borili člani in članice ter  dečki in deklice do 14 let
Ta konec tedna se bodo za točke lestvice TZS borili člani in članice ter dečki in deklice do 14 let

Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci -  Največji teniški portal v Sloveniji
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci - Največji teniški portal v Sloveniji

Novice
Novice

Liga do 14 let 2019 | Tenis Slovenija

Šest Slovencev na zadnjem turnirju za Grand Slam - Teniški svet

Konec tedna turnirji članov, dečkov in deklic do 14 let ter najmlajših

Jakupovičeva in Juvanova imeni tedna na slovenski teniški sceni | Tenis  Portal na najdi.si novicah
Jakupovičeva in Juvanova imeni tedna na slovenski teniški sceni | Tenis Portal na najdi.si novicah

Ekipa24.si - Več kot 60 mladih Slovencev in Slovenk v Mariboru: Evropska  metropola za mlade
Ekipa24.si - Več kot 60 mladih Slovencev in Slovenk v Mariboru: Evropska metropola za mlade