Home

trgovec Ustvari življenje motor ana lanišek tenis lopata pogovor Dodatno

Ana Lanišek izgubila polfinale TE 12 v Širokem Brijegu, z Leontino  Stojanović finalistki konkurence dvojic
Ana Lanišek izgubila polfinale TE 12 v Širokem Brijegu, z Leontino Stojanović finalistki konkurence dvojic

Ana Lanišek in Jaka Golob nova državna prvaka

Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit)  in Ana Lanišek (Radomlje) - Največji teniški portal v Sloveniji
Na državnem prvenstvu Zala do 16 let sta naslov osvojila Bor Artnak (AsLit) in Ana Lanišek (Radomlje) - Največji teniški portal v Sloveniji

Matic Križnik, Tim Kušter, Maša Viriant, Anamari Žnuderl in Ana Lanišek v  četrtfinale turnirja TE v Kopru
Matic Križnik, Tim Kušter, Maša Viriant, Anamari Žnuderl in Ana Lanišek v četrtfinale turnirja TE v Kopru

U18: Laniškova po drami, Artnak znova brez konkurence - Teniški svet

Ana Lanišek je postala državna prvakinja v tenisu deklic do 14 let

Bor Artnak in Ana Lanišek zimska državna prvaka do 16 let

V LOV NA TOČKE] Artnak 1. nosilec turnirja v Vrsarju, številni Slovenci se  bodo predstavili pri Ljubičiću - Tenis Slovenija
V LOV NA TOČKE] Artnak 1. nosilec turnirja v Vrsarju, številni Slovenci se bodo predstavili pri Ljubičiću - Tenis Slovenija

Ana Lanišek je postala teniška državna prvakinja

Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev  državnega prvenstva do 14 let
Matic Križnik, Tim Kušter, Ana Lanišek in Ula Jamar finalisti Odmev državnega prvenstva do 14 let

Mednarodno Archives - Page 5 of 13 - Teniški svet

Teniški svet - Danes pesti stiskamo takole ✊🇸🇮: ITF J5 Pszczyna Bubalo E./Ana  Lanišek🇸🇮 - Panchartek A./Struplova J. (po 15.00) Ula Jamar🇸🇮/Szabo B.  - Sulcova V./Urbanova L. (po 16.30) Kulakowski M./Kusiewicz P./Janousek
Teniški svet - Danes pesti stiskamo takole ✊🇸🇮: ITF J5 Pszczyna Bubalo E./Ana Lanišek🇸🇮 - Panchartek A./Struplova J. (po 15.00) Ula Jamar🇸🇮/Szabo B. - Sulcova V./Urbanova L. (po 16.30) Kulakowski M./Kusiewicz P./Janousek

Tenis Slovenija - Po dva klubska finalna obračuna v kategoriji do 14 let na  letošnjem zaključnem mastersu Tenis Slovenije 😏💪 V finalu deklic je Ana  Lanišek s 6:4, 6:4 premagala Mašo Viriant (
Tenis Slovenija - Po dva klubska finalna obračuna v kategoriji do 14 let na letošnjem zaključnem mastersu Tenis Slovenije 😏💪 V finalu deklic je Ana Lanišek s 6:4, 6:4 premagala Mašo Viriant (

Ana Lanišek osvojila 2. mesto - Teniški klub Domžale

ITF: Ana Lanišek najboljša v Ulcinju, šest zmag Jakupovićeve v Kaliforniji  - Tenis Slovenija
ITF: Ana Lanišek najboljša v Ulcinju, šest zmag Jakupovićeve v Kaliforniji - Tenis Slovenija

Ana do naslova državne prvakinje v tenisu! | OŠTB Kamnik

Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci -  Največji teniški portal v Sloveniji
Na Tennis Europe v Vrsarju do 14 let vse lovorike osvojili Slovenci - Največji teniški portal v Sloveniji

U16: Ana Tara Praček in Carlo Angeli zmagovalca Mastersa v Kopru - Tenis  Slovenija
U16: Ana Tara Praček in Carlo Angeli zmagovalca Mastersa v Kopru - Tenis Slovenija

Nov dosežek mlade kamniške teniške igralke Ane Lanišek

Tenis Slovenija: Winter Cup 2017 | SPORTIDA Photo Agency

Tenis Slovenija - Čestitke dekletom in trenerjem Teniški klub Radomlje za  naslov ekipnega državnega prvaka 🏆🥇 Zlato medaljo so osvojile Ana Lanišek,  Maša Viriant in Eva Cikajlo 👏👏👏 Bravo tudi za trenrski
Tenis Slovenija - Čestitke dekletom in trenerjem Teniški klub Radomlje za naslov ekipnega državnega prvaka 🏆🥇 Zlato medaljo so osvojile Ana Lanišek, Maša Viriant in Eva Cikajlo 👏👏👏 Bravo tudi za trenrski

ana lanišek
ana lanišek

TE: Vrhunska finalna predstava Ane Lanišek za naslov na Ptuju, Šeško v  Tuzli od lovorike oddaljen le še zmago - Teniški svet
TE: Vrhunska finalna predstava Ane Lanišek za naslov na Ptuju, Šeško v Tuzli od lovorike oddaljen le še zmago - Teniški svet