15. MEMORIJALNI MEĐUNARODNI TURNIR "MIRKO ABRAMOVIĆ" | Općina Stubičke  Toplice
15. MEMORIJALNI MEĐUNARODNI TURNIR "MIRKO ABRAMOVIĆ" | Općina Stubičke Toplice

Veteransko stolnotenisko prvenstvo Hrvatske odigrano u Koprivnici

David Čapanda i Leeloo Han Vukelja ostvarili najveći uspjeh na Opatija  Openu - Novi list
David Čapanda i Leeloo Han Vukelja ostvarili najveći uspjeh na Opatija Openu - Novi list

IZVJEŠTAJ: 8.PRVENSTVO GRADA PAZINA “RIM SUMMER OPEN CUP 2021” » STK PAZIN

Kup Grada Paga, kamp i Memorijal Barba Tome Amižića

Novi milenij - Drama u Merixu! Utakmica STK Zagreb vs STK Libertas  Marinkolor.
Novi milenij - Drama u Merixu! Utakmica STK Zagreb vs STK Libertas Marinkolor.

Hoću knjigu - Stolni tenis - vještine strategije i treninzi

STOLNI TENIS Matej Stočko osvojio treće mjesto na turniru u Osijeku —  Varazdinski.hr
STOLNI TENIS Matej Stočko osvojio treće mjesto na turniru u Osijeku — Varazdinski.hr

World Cup S25 JOOLA ITTF Stol Stolni Tenis Stol Sto Stolovi Rekete

Istvan Jonyer prije 48 godina pobijedio je Tovu Stipančića u finalu  svjetskog prvenstva. Danas je u njegovom gradu otvorio turnir s nadom  dugoreškog stolnog tenisa – Radio Mrežnica
Istvan Jonyer prije 48 godina pobijedio je Tovu Stipančića u finalu svjetskog prvenstva. Danas je u njegovom gradu otvorio turnir s nadom dugoreškog stolnog tenisa – Radio Mrežnica

URIHO SPLIT 28. Državno prvenstvo u stolnom tenisu za OSI donijelo STKI  URIHO 17. uzastopnu titulu državnog prvaka
URIHO SPLIT 28. Državno prvenstvo u stolnom tenisu za OSI donijelo STKI URIHO 17. uzastopnu titulu državnog prvaka

studeni 2014. – Kineske gume

Stolní tenis | Město Štíty

STOLNI TENIS Najbolji pojedinci nakon 6. kola Prvenstva su Marko Venier,  Filip Mikulić i Marko Šarić - DuList
STOLNI TENIS Najbolji pojedinci nakon 6. kola Prvenstva su Marko Venier, Filip Mikulić i Marko Šarić - DuList