Home

Označite Okrajšava Smešno pokalne tekme nogomet rezultati Delegat pnevmatika Prekrivanje

Sanel Konjević s Tolminom niza izjemne rezultate: V 92. minuti do četrte  zaporedne zmage, tokrat v gosteh pri Gorici - Planet Nogomet
Sanel Konjević s Tolminom niza izjemne rezultate: V 92. minuti do četrte zaporedne zmage, tokrat v gosteh pri Gorici - Planet Nogomet

Žreb najmanj naklonjen Olimpiji in Celju - siol.net

Ekipa24.si - To bi bilo ... Iz tabora Maribora brez zadržkov o pokalni  preizkušnji s sosedi, te besede povedo vse!
Ekipa24.si - To bi bilo ... Iz tabora Maribora brez zadržkov o pokalni preizkušnji s sosedi, te besede povedo vse!

Poraz Olimpije zaznamovalo slovo enega najboljših posameznikov | 24ur.com

NK Celje - 🏅Rezultati glasovanja v rubriki "Igralec tekme -... | فيسبوك

Obetajo se velike spremembe - siol.net

NZS - Futsal

Maribor zabil 10 golov, prvega Tavares, rekordna pa Bistrica - siol.net

Nova pokalna drama: Koprčani po 11-metrovki v sodnikovem dodatku v finale -  siol.net
Nova pokalna drama: Koprčani po 11-metrovki v sodnikovem dodatku v finale - siol.net

Maribor na kolenih, Olimpija ostaja kraljica pokala. Javil se je tudi  Mandarić. - siol.net
Maribor na kolenih, Olimpija ostaja kraljica pokala. Javil se je tudi Mandarić. - siol.net

TURNIR ZA NASLOV POKALNIH PRVAKOV SLOVENIJE 2022 – Ekosen open

dfb | Dnevnik

Finci prizemljili Slovence, ki so si privoščili preveč napak | 24ur.com

Lendavčani izločili Celjane, Gorica boljša od Domžal | 24ur.com

Goričani pokalne rane celijo v Rogaški Slatini, Rudar v Ajdovščino

Murašice v soboto po deseti pokalni naslov – NŠ Mura – uradna spletna stran

POKALNEGA NAPREDOVANJA SE VESELIJO RADOMLJANKE | Ženski nogometni klub  Primorje
POKALNEGA NAPREDOVANJA SE VESELIJO RADOMLJANKE | Ženski nogometni klub Primorje

Football Score – Aplikacije v Googlu Play

Pred pokalno sredo za ligaške točke

Pred TV kamere po samozavest za pokalni finale

Krško Posavje v soboto proti Koroški Dravogradu in 2. novembra proti Celju  ter s prenovljenim grbom
Krško Posavje v soboto proti Koroški Dravogradu in 2. novembra proti Celju ter s prenovljenim grbom

Ženski nogomet - V boju za pokalno lovoriko so ostale še 4 ekipe, ki se  bodo aprila 2022 skušale prebiti v finale Ženskega pokala. Rezultati 1/4  tekem: @znkcerklje vs @znkradomlje 0:3 @znknonapomurje
Ženski nogomet - V boju za pokalno lovoriko so ostale še 4 ekipe, ki se bodo aprila 2022 skušale prebiti v finale Ženskega pokala. Rezultati 1/4 tekem: @znkcerklje vs @znkradomlje 0:3 @znknonapomurje

NZS – Nogometna zveza Slovenije

Nogomet: Rezultati pokalnega tekmovanja članov in mlajših selekcij -  Kozjansko.info
Nogomet: Rezultati pokalnega tekmovanja članov in mlajših selekcij - Kozjansko.info